Współpraca / Kontakt


Nazywam się Aleksandra, mam 24 lata i obecnie mieszkam w Toruniu. Jako zodiakalny bliźniak zajmuję się w zasadzie różnymi rzeczami, a pasji wciąż mi przybywa. Studiuję grafikę projektową, pracuję też w zawodzie, kocham zwierzęta, filmy i dobre książki, ale pochłonął mnie również świat kosmetyczny. Przykładam ogromną wagę do pielęgnacji, szukam moich hitów i produktów, które rzeczywiście się sprawdzają. Uwielbiam koreańskie i japońskie kosmetyki, a swoją miłością do azjatyków staram się zarażać innych. A muszę przyznać, że wychodzi mi to całkiem nieźle! Lubię bawić się makijażem, otaczam się pięknymi zapachami, a w długiej i pachnącej kąpieli z dodatkiem dobrej książki mogłabym spędzić życie!

Feeling Fancy to miejsce, w którym pragnę dzielić się moimi odkryciami, hitami i produktami, które poprawiają stan mojej skóry i....nastroju :) Nie omieszkam też powiedzieć złych słów, jeśli coś mnie skrzywdziło lub nie widziałam efektu. Jestem tu po to, aby pomóc w zakupach i w dokonaniu właściwego wyboru. 
  
Jestem otwarta i chętna na różnego rodzaju współprace. Z przyjemnością przetestuję kosmetyki kolorowe i pielęgnacyjne oraz nowości. Ze swojej strony mogę zapewnić, że wszelkie recenzje będą rzetelne i wyczerpujące. Staram się również, aby moje zdjęcia były klimatyczne i wpasowywały się w charakter danego produktu.

Statystyki z Google Analytics na dzień 8.03.2018 za ostatnie 30 dni:
Facebook -> https://www.facebook.com/b3.fancy/
Instagram -> https://www.instagram.com/feeling_fancy.pl/


 
Kontakt ze mną:

feeling.fancypl@gmail.comKarnacja: bardzo jasna, tony żółte
Cera: trądzik zaskórnikowy, mieszana w stronę suchej
Włosy: długie, łamiące się, wypadające, falowane


Jeśli potrzebujesz porady, pisz! A może uda mi się pomóc! :)

Subskrybuj Wpisy

Dodaj swój e-mail i otrzymuj powiadomienia.