Depilator laserowy do 500zł

Depilator laserowy do 500zł – Jak znaleźć odpowiedni dla naszych potrzeb?

Depilacja laserowa staje się coraz bardziej powszechna. Nie tylko w salonach kosmetycznych, ale również w domu. W tym artykule przeczytacie między innymi czym różni się depilator laserowy do 500zł od zwykłego depilatora, na co zwrócić uwagę przy zakupie, czy jakie marki wziąć pod uwagę.
Zostańcie z nami, a wspólnie przebrniemy przez meandry i zawiłości zagadnień związanych z tych urządzeniem.

depilator laserowy do 500zł
depilator laserowy do 500zł

Depilator laserowy do 500zł – jak działa?

Urządzenie emituje intensywną wiązkę światła impulsowego, która wnika wgłąb skóry, oddziałuje na mieszek włosowy, dzięki czemu włosy zaczną wypadać jakiś czas po zabiegu. Nie ma więc tutaj mowy o żadnym wyrywaniu, jak to ma miejsce w depilatorach opartych na dyskach i pęsetach. Długość efektu jest zależna od mocy depilatora laserowego do 500zł, grubości i gęstości naszych włosów, a także koloru naszej skóry. Urządzenie posiada niewielkie okienko, które należy przyłożyć do ogolonej skóry w miejscu, gdzie pragniemy pozbyć się owłosienia, a następnie wystrzelić wiązkę światła. Zabieg może być odrobinę bolesny – również zależy to od grubości owłosienia.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do korzystania z depilatora laserowego do 500zł?

Jest ich kilka. Możemy wymienić między innymi:

 • Nowotwory
 • Ciąża
 • Zmiany skórne w miejscu, gdzie chcemy przeprowadzić zabieg
 • Zakrzepica
 • Stosowanie preparatów z retinoidami (pochodne witaminy A), a także leków światło uczulających
 • Jasne, rude lub siwe włoski; ciemna skóra – w tych przypadkach depilacja będzie mało lub całkowicie nieskuteczna

Jak korzystać z depilatora laserowego do 500zł?

Przedstawimy poniżej kilka kroków, według których powinien przebiegać standardowo zabieg depilatorem laserowym do 500zł.

 1. Ogol maszynką obszar, w obrębie którego chcesz użyć depilatora.
 2. Dokładnie oczyść skórę, nie korzystaj w tym momencie z balsamów i kremów.
 3. Osusz ją.
 4. Dostosuj intensywność światła – w tym celu pomoże Ci instrukcja obsługi załączona do konkretnego zakupionego modelu, ale podpowiemy, że im jaśniejsza karnacja, tym większa może być moc.
 5. Jeśli posiadasz nakładkę do wybranego obszaru ciała, załóż ją.
 6. Przyłóż urządzenie pod kątem prostym do skóry – dokładnie przyciśnij, aby wiązki światła padły tylko na dany obszar,
 7. Przyciskiem uwolnij błysk światła
 8. Podnieś urządzenie i przesuń kawałek dalej, aby uczynić to samo w kolejnej partii.

Długość wykonywanego zabiegu zależy od wielkości miejsca pracy, a także stopnia naszej wprawy. Przykładowo zabieg na pachach zajmie nam pewnie około 10 minut, ale na obu całych nogach około pół godziny.

Zobacz także – depilacja okolic intymnych

Depilator laserowy do 500zł – zalety i wady

Stosowanie tego typu urządzeń posiada swoje plusy i minusy. Według nas tych pierwszych jest zdecydowanie więcej.

 • Depilatora laserowego do 500zł będziemy używać znacznie rzadziej niż maszynki do golenia, kremu zmiękczającego włoski, czy nawet klasycznego depilatora pęsetowego.
 • Mimo wysokiego kosztu jednorazowego, cena jest znacznie korzystniejsza niż pakiet zabiegów w gabinecie kosmetycznym. Jeżeli więc korzystaliśmy wcześniej z usług profesjonalisty, nie mamy żadnych przeciwwskazań medycznych, a chcemy wykonać zabieg w domu, jest to zdecydowanie lepsza opcja. Omijamy kolejki na miejscu, możemy pozwolić sobie na większą swobodę w planowaniu działań, nie spotyka nas stres, bo nasza zaufana kosmetyczka jest akurat na urlopie.
 • Włoski przerzedzają się i z czasem potrzebujemy coraz mniej zabiegów – nie zmniejsza się zatem tylko częstotliwość, ale również ilość.
 • Przy zachowaniu odpowiednich zasad higieny i dezynfekcji, możemy dzielić się nim z domownikami – złożenie się na depilator laserowy do 500zł z mamą lub przyjaciółką znacząco zmniejszy koszty!

A wady? Są, jak wszędzie zresztą.

 • Depilator laserowy do 500zł jest o wiele droższy niż sposoby pozbywania się owłosienia, niewymagające użycia światła.
 • 500 zł to również najniższa z możliwych półka cenowa, więc mamy tutaj dużo mniej możliwości wyboru modeli, jednakże znaleźliśmy takie i czekają na was w naszym rankingu.
 • Ograniczona możliwość stosowania – ważne, żeby znaleźć to, co dla nas najlepsze. Zastanów się czy nie masz żadnych z wymienionych przez nas wcześniej przeciwwskazań.
Najlepszy depilator laserowy do 500zł
Najlepszy depilator laserowy do 500zł

Jaki depilator laserowy do 500zł wybrać i kupić?

Depilatory będą się od siebie różnić specyfikacją. Przykładowo jedne będąca baterie, inne będzie trzeba podłączać do gniazdka na czas korzystania. Będą miały różną moc i wielkość, a co za tym idzie z jednych będziemy korzystać szybciej, przy drugich będziemy musieli wygospodarować trochę więcej czasu na wykonanie zabiegu

Depilator laserowy do 500zł – zasilanie

Zazwyczaj depilatory laserowe do 500zł będą występować w 3 wariantach:

 1. Zasilane sieciowo – dobre do korzystania w domowym zaciszu, albo wszędzie tam, gdzie mamy dostęp do gniazdka. Czyli jeśli planujemy zabrać go w podróż, to taką z noclegiem w hotelu. Pod namiotem będzie zbędnym nadbagażem.
 2. Akumulatorowe – mają wbudowaną baterię, którą należy od czasu do czasu podłączyć do ładowania. Idealne na wyjazdy jak i stacjonarnie. Należy jednak pamiętać, aby pod ręką mieć ładowarkę, aby podłączyć urządzenie, kiedy jego moc się wyczerpie. W trakcie ładowania nie używa się go.
 3. Akumulatorowo-sieciowe – są najbardziej uniwersalne. Można z nich korzystać zarówno na kablu, jak i bezprzewodowo.

Depilator laserowy do 500zł – tryb pracy

Przy wyborze depilatora laserowego do 500zł warto zwrócić uwagę, czy ma on możliwość regulacji mocy – przydaje się ona kiedy używamy urządzenia do różnych partii ciała. Twarz czy okolice bikini wymagają delikatniejszych impulsów niż nogi. W tym samym celu mogą posłużyć specjalne nakładki do wrażliwych miejsc – niektóre modele oferują je gratisowo w zestawie. Nakładki zmniejszają znaczącą obszar pracy depilatora – dzięki temu łatwiej dotrzeć nim do naturalnych krzywizn i zagłębień ciała.
Co ciekawe, im skóra jaśniejsza, tym więcej impulsów może przyjąć. U osób czarnych w zależności od ilości melaniny, należy stosować mniejszy poziom mocy, lub całkowicie zrezygnować z tego rodzaju depilacji.

Depilator laserowy do 500zł – na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

Niezbędną rzeczą, której potrzebujemy przy każdym użyciu jest specjalna osłona na oczy – powinna być w zestawie.
Depilatory laserowe do 500zł mają różną ergonomię – jedne są większe i cięższe, inne mniejsze i lżejsze. Zastanówmy się przed zakupem czy damy radę utrzymać urządzenie jedną ręką.
Znaczenie ma też długość kabla – im więcej centymetrów, tym większy komfort korzystania – będzie można swobodnie manewrować.

Gdzie kupić depilator laserowy do 500zł?

Najwięcej ofert znajdziecie zapewne w Internecie, zachęcamy jednak również do wybrania się do lokalnych sklepów stacjonarnych, aby dotknąć depilatora laserowego do 500zł i sprawdzić czy jego wymiary i waga są dla nas odpowiednie. Jest to w końcu inwestycja na lata – wydając niemałą sumę pieniędzy nie powinniśmy się męczyć przy używaniu.

Jaki depilator laserowy do 500zł
Jaki depilator laserowy do 500zł?

Depilator laserowy do 500zł – marki

Wśród liderów producentów depilatorów laserowych do 500zł można znaleźć głównie urządzenia Philipsa i Brauna – te dwie marki, holenderska i niemiecka, posiadają największy wybór modeli.

Depilator laserowy do 500zł – opinie

Koniecznie napiszcie nam czy korzystaliście z depilatora laserowego do 500zł! Jakie były Wasze wrażenia? Czy byliście wcześniej w gabinecie kosmetycznym? Jakie macie odczucia w porównaniu do zwykłych depilatorów, które wyrywają włoski wraz z cebulką? Czy potwierdzicie, że są bardziej skuteczne, to jest mniej bolesne i czas między zabiegami jest dłuższy?

Depilator laserowy do 500zł – ranking najlepszych

Jeśli nie macie jeszcze depilatora laserowego do 500zł, lub planujecie wymienić go na nowszy model, skorzystajcie z naszego rankingu – na te pozycje warto zwrócić uwagę, ponieważ mimo niskiego jak na te urządzenia budżetu, są wyposażone w niezbędne funkcje.

Leave a Comment