Wyniki rozdania z kosmicznym boxem! :)

Kochane,

Bardzo dziękuję Wam za udział w moim Rozdaniu. Fantastycznych odpowiedzi była cała masa, zdarzyły się też odpowiedzi jednozdaniowe...no nie są one w stanie mnie przekonać, wybaczcie ;) Jak zwykle miałam problem, żeby wybrać najlepszą odpowiedź. Zaskoczyłyście mnie swoją kreatywnością! Ale nie trzymam Was dłużej w napięciu. Przypominam, aby wygrać, trzeba było odpowiedzieć na pytanie:

 "Jeśli mogłabyś mieć jakąś supermoc, to co by to było?"

 
Kosmiczny box (widoczny powyżej) wygrywa:

*tutaj werble*

Nie Bieska

"Odpowiedź na pytanie: Super moc chciałabym mieć i byłaby to moc uśmiechu! Uwielbiam się śmiać i wywoływać uśmiech, bo to zaraźliwa umiejętność. Kiedy masz pogodę ducha świat od razu wydaje się piękniejszy, nawet jeśli za oknem plucha i szarość, leje i błoto. W pracy da się wytrzymać nawet jeśli już mnie nawet nie widać zza kupy papierów piętrzących się na biurku. I nawet się śmieję pisząc ten komentarz, bo mi mąż mój jedyny (jak na razie) i kochany marudzi, że chce kompa i że za długo już siedzę (ledwo pół godzinki). chciałabym, aby inni ludzie też mieli takie podejście, wszyscy ci, którzy rano w tramwaju warczą na wszystkich zza zaciśniętych zębów, pokazują fakery i trąbią na innych kierowców, rzucają słuchawkami, rozpychają się łokciami i wpychają w kolejkę. Gdybyśmy wszyscy byli pogodni i wyrozumiali świat nie byłby takim dziwnym miejscem... "


Wyróżniłam też osoby, do których polecą nagrody - niespodzianki ;)Anna El

"Odpowiedź na pytanie: Gdybym miała supermoc to bym wszystkich zwyrodnialców, którzy maltretują zwierzaki wysłała w kosmos. Nienawidzę przemocy wobec zwierząt i dzieci. Więc takich delikwentów co to dopuszczają się takich rzeczy brałabym za wszarz i sprzedawała kopa w dupe - nieeeech leci w siną dal. (efekt kolejnego filmiku na fb w którym ktoś coś złego zrobił)"


Eva Pe 

"Odpowiedź na pytanie: Chciałabym mieć moc łagodzenia obyczajów i dawania ludziom mądrości. Dlaczego? A dlatego, że mam wrażenie, że gdzie się nie ruszę to widzę tylko złośc, agresję, zawiść i głupotę. I bardziej niż bogactwa ludziom potrzeba właśnie takiej mądrości i łagodności. Ludziom potrzeba umiejętności powściągania złych emocji i postępowania w sposób roztropny. Jak wiele zła jest na tym świecie właśnie przez ludzką głupotę. Jak wiele niefajnych rzeczy wydarza się tylko dlatego, że ludzie nie potrafią dojść ze sobą do porozumienia. A ja chcę żyć w świecie, gdzie ludzie umieją ze sobą rozmawiać, są dla siebie rzyczliwi, umieją rozwiązaywać swoje problemy w spokoju i bez angażowania w to całej masy niepotrzebnych środków. O ile łatwiejsze i przyjemniejsze byłoby życie."

Kobiecy Świat Widziany Moim Okiem

"Odpowiedź na pytanie: Chciałabym być super silna w każdym tego słowa znaczeniu by nikt nie mógł mi podskoczyć. Dzięki temu mogłabym mieć przewagę nad ludźmi. Pierwszą rzeczą jaką bym zrobiła to zmusiła KAŻDEGO człowieka na ziemi by poddał się zaaplikowaniu CZIPA, który niwelowałby autorytarne instynkty w nas drzemiące na rzecz humanizmu i pokoju. Mam świadomość, że to ingerencja w naturę człowieka ale na przestrzeni wieków toczone były rozmaite wojny, które zbierały olbrzymie żniwo. Żadne rozmowy, tworzenie sojuszy, organizacji na dobrą sprawę nie wyeliminowały problemu. Mamy XXI wiek a wojny i terroryzm nadal nam towarzyszą. Giną niewinni ludzie, matki, dzieci. Ile okrucieństwa musi być w ludziach by z zimną krwią zabijać drugiego człowieka. Jedna osoba potrafi wydać wyrok i pozbawić życia miliony ludzi. Ale właśnie ta jedna osoba nie stanie i nie wystrzela połowy populacji. Nakłoni innych i liczba zabójców będzie się stale powiększać. Nikt do tej pory nie zrobił z tym porządku. Społeczeństwa muszą opuszczać ojczyznę i uciekać do ''lepszego świata'' gdzie śmierć nie będzie czyhała na nich za rogiem. My, Polacy żyjemy w wolnym kraju, nie widzimy obrazu wojny na codzień, jedynie przebłyski w telewizji. Niby łączymy się z pokrzywdzonymi ale z drugiej strony nas to nie obchodzi, żyjemy własnym życiem bo nas to nie dotyczy. A co robilibyśmy jakby nasz kraj ponownie owładnęła wojna? Na Twoich oczach, tak właśnie Twoich, każdego z osobna mógłby widnieć obraz zabójstwa rodziny, Twoich najbliższych. Człowiek jest zdlony do największych okrucieństw , dlatego uważam że powinno się te popędy niwelować. A gdybym miała tę super moc robiłabym wszystko by świat ogarnął pokój. I żaden ''chory umysłowo'' przywódca nie mógłby nic zrobić. Wybudowałabym wielkie więzienie bez możliwości ucieczki i osadziła tam wszystkich zbrodniarzy, odcieła od społeczeństwa i pozwoliła by dokończyli zywota w zamknięciu. Podsumowując i kończąc posłużę się cytatem , który zawsze gdzieś tam w duszy mi gra i przypomina, że człowiek sam w sobie nie jest taki doskonały. ''LUDZIE LUDZIOM ZGOTOWALI TEN LOS ''."


GRATULUJĘ! 


Czekam na e-mail: b3.fancy@gmail.com ;) 

Do Anny El odezwę się osobiście, bo wiem, że ma ostatnio inne sprawy na głowie ;) 
 
***
Bardzo wszystkim dziękuję za liczny udział! Wkrótce, tak jak pisałam, pojawi się rozdanie z azjatykami, więc zostańcie ze mną! Czekam tylko na paczkę od Ber de Ver, ze słodyczami prosto z Japonii! :D Chcę Wam dać naprawdę coś wyjątkowego :) 


Ściskam Was wszystkich!
Wasza Fancy <3

Podobne wpisy z tej kategorii

29 komentarze

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje dziewczyny!

  A paczki zazdroszczę :D Słodycze i to jeszcze od Berdever...marzenie :P

  http://sakurakotoo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje !
  Sama ostatnio sobie zamówiłam pocky i kitkat zielona herbata - cuuuudo (zjadłam w 0.2 sekundy):D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zielona herbata jest pyszna, ale kitkaty o smaku słodkich ziemniaków są jeszcze lepsze :D A najlepsze z zieloną herbatą - melty kiss! 0,2 sekundy - najlepszy wynik :D

   Usuń
 4. Serdecznie gratuluję przepięknych nagród:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jejuniu pierwszy raz w życiu coś wygrałam! *_* nawet nie wiesz jak się cieszę! Dziękuję Ci bardzo!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że mogłam poprawić humor :D

   Usuń
 6. Gratuluję zwyciężczyniom, fajne rozdanie, szkoda, że nie wyszło, ale kolejne zapowiada się jeszcze ciekawiej ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ojej jestem w szoku, że mój nieskładny komentarz Ci się spodobał :) To był całkowity spontan dlatego tak niezgrabnie wyszło, niczego nie edytowałam i teraz muszę się tłumaczyć :D
  Dziękuję Ci bardzo i oczywiście gratuluję także dziewczynom, wspaniałe odpowiedzi!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie trzeba edytować, był szczery, to najważniejsze! :D

   Usuń

Zostaw komentarz - jestem ciekawa Twojego zdania!
Możesz to zrobić nawet jako anonim! :)
♥ ♥ ♥

Subskrybuj Wpisy

Dodaj swój e-mail i otrzymuj powiadomienia.