ROZDANIE: Wygraj kosmiczny box!

Czas na obiecane rozdanie, a po zakończeniu tego pojawi się następne, z azjatykami ;) Mam nadzieję, że weźmiecie udział i że nagrody Wam się spodobają. Jeśli będę miała problem z wyborem najlepszej odpowiedzi pozwalam sobie przyznać nagrody pocieszenia ;) Zapraszam!


Do wygrania: 


banner do udostępnień :)


Zestaw w galaktycznym boxie Sephory zawiera:

- kosmetyczkę Sephora z myjką oraz kremem pod prysznic i balsamem do ciała o zapachu kokosa
- błyszczyk do ust Sephora
- maskę w płachcie I'm Purifying Skin79
- miniaturę kremu BB Snail Nutrition Skin79
- wiśniowy krem do rąk Oriflame
- malinowy mus do twarzy Oriflame
- wodę toaletową Lovely Betty Oriflame
- kapsułkę do kąpieli Wanilia&Kwiat Limonki Douglas
- nowość, matową szminkę w kolorze Ruby Kiss Avon

Wszystkie kosmetyki są nowe! 
Co trzeba zrobić, aby wygrać? 
 1. Być/zostać publicznym obserwatorem mojego bloga. 
2. Odpowiedzieć w komentarzu na pytanie:
 "Jeśli mogłabyś mieć jakąś supermoc, to co by to było?"
3. Będzie mi miło, jeśli polubisz mój fanpage i udostępnisz informację o rozdaniu.


Wzór komentarza:

1. Obserwuję jako:
2. Odpowiedź na pytanie:
3. Udostępniłam informację o rozdaniu TAK/NIE + link do udostępnienia.
4. Lubię na FB jako: 
WARUNKIEM PRZYSTĄPIENIA DO ROZDANIA JEST BYCIE PUBLICZNYM OBSERWATOREM BLOGA FEELING-FANCY.BLOGSPOT.COM ORAZ ZAMIESZCZENIE KOMENTARZA WEDŁUG WZORU POD TYM POSTEM!

 Regulamin Rozdania


1. Organizatorem rozdania jest właściciel bloga feeling-fancy.blogspot.com
2. Produkty są nowe i nieużywane. Nie ma możliwości wymiany nagrody na ekwiwalent pieniężny.
3. Koszt wysyłki pokrywa organizator rozdania. Wysyłka tylko na terenie Polski.
4. Aby wziąć udział w rozdaniu należy być osoba pełnoletnią i spełnić powyższe zadania konkursowe. Jeżeli nie jesteś osobą pełnoletnią, ale masz zgodę rodzica/ opiekuna również możesz wziąć udział ;)
5. Rozdanie trwa od 20 stycznia do 14 lutego 2016 roku, do  godz. 23:59, zgłoszenia wysyłane po terminie nie będą brane pod uwagę. 
6.
7. Wyniki rozdania zostaną ogłoszone na blogu w terminie do 5 dni od daty zakończenia przyjmowania zgłoszeń. 
8. Czekam na odpowiedź 3 dni w celu uzyskania danych do wysyłki. Jeśli nie dostanę odpowiedzi w terminie, losuję jeszcze raz. 
9. Nagroda nie podlega wymianie na żadną inną ani na jej równoważność pieniężną. Jedna osoba wygrywa jeden zestaw. Dodatkowo istnieje możliwość losowania nagród pocieszenia.
10. Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w regulaminie w wyjątkowych sytuacjach. 
11. Zgłoszenie do rozdania jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu oraz na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr 133 pozycja 883). 
12. Rozdanie nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 roku Nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami).


POWODZENIA! :)

Podobne wpisy z tej kategorii

65 komentarze

 1. 1. Obserwuję jako: Karolina Horsi
  2. Odpowiedź na pytanie: Chciałabym mieć moc maksymalnego pochłaniania wiedzy i "defekt" kilkuprocentowego zwiększenia produkcyjności mózgu. Chociaż jestem umysłem ścisłym, to wiedza wcale nie przychodzi tak łatwo i trzeba w to włożyć mnóstwo pracy by cegiełka po cegiełce coś osiągnąć. Podziwiam Sephena Hawiknga, dla mnie jest on intelektualnym "bożkiem". Posiadanie tak nadludzkiej inteligencji to według mnie najbardziej przydatna moc, bo nie ma granic, których nie można by wtedy pokonać własną pracą.
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu TAK http://karolinahorsi.blogspot.com/
  4. Lubię na FB jako: Karolina Horsi

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. Obserwuję jako: kobiecy_swiat_widziany_moim_okiem
  2. Odpowiedź na pytanie: Chciałabym być super silna w każdym tego słowa znaczeniu by nikt nie mógł mi podskoczyć. Dzięki temu mogłabym mieć przewagę nad ludźmi. Pierwszą rzeczą jaką bym zrobiła to zmusiła KAŻDEGO człowieka na ziemi by poddał się zaaplikowaniu CZIPA, który niwelowałby autorytarne instynkty w nas drzemiące na rzecz humanizmu i pokoju. Mam świadomość, że to ingerencja w naturę człowieka ale na przestrzeni wieków toczone były rozmaite wojny, które zbierały olbrzymie żniwo. Żadne rozmowy, tworzenie sojuszy, organizacji na dobrą sprawę nie wyeliminowały problemu. Mamy XXI wiek a wojny i terroryzm nadal nam towarzyszą. Giną niewinni ludzie, matki, dzieci. Ile okrucieństwa musi być w ludziach by z zimną krwią zabijać drugiego człowieka. Jedna osoba potrafi wydać wyrok i pozbawić życia miliony ludzi. Ale właśnie ta jedna osoba nie stanie i nie wystrzela połowy populacji. Nakłoni innych i liczba zabójców będzie się stale powiększać. Nikt do tej pory nie zrobił z tym porządku. Społeczeństwa muszą opuszczać ojczyznę i uciekać do ''lepszego świata'' gdzie śmierć nie będzie czyhała na nich za rogiem. My, Polacy żyjemy w wolnym kraju, nie widzimy obrazu wojny na codzień, jedynie przebłyski w telewizji. Niby łączymy się z pokrzywdzonymi ale z drugiej strony nas to nie obchodzi, żyjemy własnym życiem bo nas to nie dotyczy. A co robilibyśmy jakby nasz kraj ponownie owładnęła wojna? Na Twoich oczach, tak właśnie Twoich, każdego z osobna mógłby widnieć obraz zabójstwa rodziny, Twoich najbliższych. Człowiek jest zdlony do największych okrucieństw , dlatego uważam że powinno się te popędy niwelować. A gdybym miała tę super moc robiłabym wszystko by świat ogarnął pokój. I żaden ''chory umysłowo'' przywódca nie mógłby nic zrobić. Wybudowałabym wielkie więzienie bez możliwości ucieczki i osadziła tam wszystkich zbrodniarzy, odcieła od społeczeństwa i pozwoliła by dokończyli zywota w zamknięciu. Podsumowując i kończąc posłużę się cytatem , który zawsze gdzieś tam w duszy mi gra i przypomina, że człowiek sam w sobie nie jest taki doskonały. ''LUDZIE LUDZIOM ZGOTOWALI TEN LOS ''
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu TAK : baner na moim blogu : http://kobiecy-swiat-widziany-moimokiem.blogspot.com/
  4. Lubię na FB jako:

  OdpowiedzUsuń
 3. Ależ Fancy, pytanie jest za trudne dla mnie! Wolałabym cos prostszego. Np. jak masz na imię czy coś....;)
  To ja pomyślę...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ależ Sisi, nie tylko za piękne Imię rozdaję nagrody... :D

   Usuń
  2. No wiem... Ale żeby zaraz supermoc:). Toż ja się wstydzę :)))

   Usuń
 4. 1. Obserwuję jako: Agnieszka Winciorek
  2. Odpowiedź na pytanie: Dla mnie super moc, która by się przydała to umiejętność szybkiej nauki i uczenia się języków. Powiem szczerze że najlepsza w tym nie jestem i taka umiejętność była by dla mnie użyteczna.
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu TAK https://www.facebook.com/agnieszka.winciorek.9/posts/1660005414216530?pnref=story
  4. Lubię na FB jako: Agnieszka Winciorek

  OdpowiedzUsuń
 5. 1. Obserwuję jako Kejt
  2. Odpowiedź: Gdybym miała wybrać sobie jakąś supermoc, wybrałabym możliwość czarowania;D Chodziłabym wtedy w stroju wróżki do szkół i domów dziecka, i czarowała dzieciom co tylko by sobie zapragnęły. Najdroższa lalka na świecie? Nie ma sprawy. Och, podoba Ci się ten samochodzik na baterie? A masz ;) Słucham? Nowe biurko? Proszę. O, ten faktycznie, ten szczeniak ze zdjęcia jest przesłodki... Łap! W ten sposób dałabym duuużo uśmiechu :) No, a sobie od czasu do czasu wyczarowałabym stosy kosmetyków i ciuchów, hihihi :D
  3. Lubię na FB jako: Always believe in your beauty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ach, no i baneru nie udostępniłam.

   Usuń
 6. 1. Obserwuję jako: Magdalena Musińska
  2. Odpowiedź na pytanie:Gdybym miała supermoc to chciałabym mieć moc/umiejętność mówienia w każdym języku świata, dzięki czemu mogłabym bez problemu zwiedzić nawet najbardziej egzotyczne miejsca, poznać kulturę i obyczaje zwłaszcza krajów azjatyckich i odkryć sekrety piękna kobiet :-)
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu TAK https://www.facebook.com/zdrowaipiekna/posts/541135759380081
  4. Lubię na FB jako:

  OdpowiedzUsuń
 7. 1. Obserwuję jako: Anna Linka
  2. Odpowiedź na pytanie: Supermoc hmmm... szybkiego uczenia się/siły/szybkiego przemieszczania się pewnie by się przydała, ale ja bym chciała mieć moc przynoszenia ludziom szczęścia bez konsekwencji. Chciałabym powodować uśmiech na twarzach, choć na chwile, ale bez konsekwencji jakiejś przykrości lub czegoś smutnego jak to czasami się zdarza.
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu TAK do-it-with-ann.blogspot.com https://www.facebook.com/anna.linka/posts/10207412636847089 https://www.facebook.com/do.it.with.ann/posts/804541469689371
  4. Lubię na FB jako: Anna Linka/do it with ann

  OdpowiedzUsuń
 8. 1. Obserwuję jako: Nie Bieska
  2. Odpowiedź na pytanie: Super moc chciałabym mieć i byłaby to moc uśmiechu! Uwielbiam się śmiać i wywoływać uśmiech, bo to zaraźliwa umiejętność. Kiedy masz pogodę ducha świat od razu wydaje się piękniejszy, nawet jeśli za oknem plucha i szarość, leje i błoto. W pracy da się wytrzymać nawet jeśli już mnie nawet nie widać zza kupy papierów piętrzących się na biurku. I nawet się śmieję pisząc ten komentarz, bo mi mąż mój jedyny (jak na razie) i kochany marudzi, że chce kompa i że za długo już siedzę (ledwo pół godzinki). chciałabym, aby inni ludzie też mieli takie podejście, wszyscy ci, którzy rano w tramwaju warczą na wszystkich zza zaciśniętych zębów, pokazują fakery i trąbią na innych kierowców, rzucają słuchawkami, rozpychają się łokciami i wpychają w kolejkę. Gdybyśmy wszyscy byli pogodni i wyrozumiali świat nie byłby takim dziwnym miejscem...
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu TAK cosmeticosmos.blogspot.com
  4. Lubię na FB jako: Aneta Zielińska

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ach, komentarz nieskładny i nieedytowany, bez sensu, bo wprost z mojego roześmianego serducha :)
   Powodzenia wszystkim!

   Usuń
 9. 1. Obserwuję jako: Alicja Orzechowska
  2. Odpowiedź na pytanie: Ooo, chyba najgorsze pytanie ever, bo chciałabym mieć wszystkie supermoce :D Ale tak najbardziej to chyba chciałabym się teleportować, bo aardzo bym chciała zwiedzić dużo miejsc na ziemi i tak byłoby o wiele prościej. Oczywiście jakbym chciała sobie polecieć samolotem czy pojechać samochodem to bym pojechała, ale jakbym nie miała na to czasu lub ochoty to wtedy użyłabym mojej mocy <3
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu TAK http://fashionfoodcosmetics.blogspot.com/
  4. Lubię na FB jako: Alicja Orzechowska

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmieniłam adres bloga na: http://lightside-blog.blogspot.com/ :)

   Usuń
 10. 1. Obserwuję jako:Anita B.
  2. Odpowiedź na pytanie: Jak supermoc, to nie będę sobie żałować - teleportowanie. Szczególnie w okresie wyprzedaży się przyda. I w wakacje. Rano góry, w południe jeziora, a wieczorkiem zachód słońca nad morzem...Byłoby super! I zamawiam takie, z funkcją spalania kalorii. Już widzę to słodyczowe uzupełnianie, które będę musiała wdrożyć...Fajne pytanie, aż się rozmarzyłam...
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu TAKhttps://www.facebook.com/b3.fancy/posts/1539128173064782?pnref=story
  4. Lubię na FB jako: Barbara P.

  OdpowiedzUsuń
 11. Powodzenia dziewczyny! :)

  sakurakotoo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Obserwuję jako : Karolina DE
  Odpowiedź na pytanie: Hmm chciałabym miec super moc taką by umiec latać. Obeszłabym się bez super wzroku, ale zwiedzić cały swiat bez barier w postaci granic państw czy stref czasowych. Po prostu idealnie :)To były by najpiekniejsze wspomniania które uwieczniłabym aparatem . Bycie w każdym miejscu świata, gdzie tylko bym sobie zamarzyła,a poza tym zawsze byłam ciekawa jak to jest latać. Taka umiejętność przydałaby się także gdy nadchodzą megaa promocje w sklepach inni by sobie szli z nadzieją że nic im nie wykupią a ja swobodnie bym sobie leciała i w kilka chwil już bym obrobiła cały sklep. Wyszłabym z mega wielkimi torbami a inni dopiero by się doczłapali z wielkim rozczarowaniem :D
  Udostępniłam informację o rozdaniu TAK https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1676194382664035&id=100008204685494&pnref=story
  Lubię na FB jako: Karolina Dydło

  OdpowiedzUsuń
 13. 1. Obserwuję jako: judyta17
  2. Odpowiedź na pytanie: Super moc hm.. sprawić by raz na zawsze skończyły się te wszelkie choroby, by żadne dziecko nie urodziło się już z żadną wadą , chorobą itp. By nie istniały już te utrudniające życie alergie, by żadne dziecko ani dorosły nie cierpiał. No i żeby nie groziła nikomu choroba zwana otyłością :P byśmy mogły cieszyć się jedzeniem bez martwienia się o nadprogramowe kilogramy :P
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu TAK
  4. Lubię na FB jako: Judyta Szostak

  OdpowiedzUsuń
 14. 1. Obserwuję jako: Kaja Kosika
  2. Odpowiedź na pytanie:Jejku niby pytanie banalne ale jednak trudne hahah .
  Jednak myślę ,że gdybym już musiała koniecznie wybrać super moc to było by przenoszenie się w czasie , może dlatego że jeśli popełnimy jakiś błąd to możemy go w tedy niezauważalnie naprawić i nasz problem zniknie z naszego życia. Ale jednak tak teraz myślę to mi żadna super moc nie była by potrzebna nawet gdyby mi taką ktoś zaproponował to jednak myślę że bym odmówiła, bo gdybym już miała tą moc to stała by się ona moją codziennością i tak jakby czuła bym się z tym źle bo w tedy tylko ja bym mogła taką moc posiadać, chociaż wiem że niektórym by się ona naprawdę przydała i mogła by uratować życie , w niektórych sytuacjach i myślę , ze albo bym nie przyjeła tej mocy albo oddała ludziom chorym na poważne, nieuleczalne choroby lub ich dosłownie błędy życiowe,które w niektórych przypadkach są tragiczne. Sama nie wiem czemu mam taki tok myślenia, a nie inny i tak oto wyszła mi taka odpowiedź, której szczerze mówiąc się nie spodziewałam (chociaż i tak nic pewnie nie wygram haha) Mam nadzieję ,że moja szczera odpowiedź Ci się chociaż odrobinę spodoba i się uśmiechniesz :D
  Miłego dnia/nocy kochana :)
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu : NIE
  4. Lubię na FB jako: Kaja Kosicka

  OdpowiedzUsuń
 15. Super nagroda <3 wezmę udział rzecz jasna, ale teraz padam z nóg _-_

  OdpowiedzUsuń
 16. 1. Obserwuję jako:Jasmine Vise
  2. Odpowiedź na pytanie:Gdybym taką moc miała,
  pewnie czarodziejką bym się stała.
  Wyczarowałabym dla siebie i wszystkich dzieci na świecie,
  to co najbardziej dzieci lubią, co by to było na pewno wiecie...
  Pluszowe misie i lalki w sukienkach kolorowych,
  klocki w odcieniach tęczowych.
  Bajeczki do czytania,
  książeczki do kolorowania.
  Wyczarowałabym u każdego malucha uśmiech na twarzy,
  spełniłabym to o czym marzy.
  Szczęśliwe i spokojne dzieciństwo aby wszyscy mieli
  i nigdy z żadnego powodu nie cierpieli.
  Wyczarowałabym miłość i pokój
  żeby wszyscy żyli szczęśliwie a czarodzieje tacy jak ja mieli z czarami na dłużej spokój.

  3. Udostępniłam informację o rozdaniu TAK/https://www.facebook.com/bernadetta.bomba/posts/1746838738870331?pnref=story
  4. Lubię na FB jako: Bernadetta Bomba

  OdpowiedzUsuń
 17. 1. Obserwuję jako: Chabrowa Czytelniczka
  2. Odpowiedź na pytanie: Moc podsłuchiwania myśli. No może podsłuchiwanie to źle brzmi. To tylko słyszenia tego co ma jakiś związek ze mną. Tak czasami patrzę sobie na niektórych ludzi i odczuwam ogromną potrzebę takiej mocy. Najlepiej żeby nikt nie wiedział, wtedy wszystko byłoby szczere :)
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu nie
  4. Lubię na FB jako: nie
  :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Cześć! :D
  Obserwuję jako:Tadzik
  2.Odpowiedź na pytanie:Gdybym miała wybrać jakąś moc wybrałabym moc uleczania.Dość często nasi bliscy chorują,nasze ukochane zwierzęta i się strasznie męczą.Kraja nam się serce gdy widzimy ile zadaje im choroba cierpienia.Miałam przyjaciółkę,która wiele lat spędziła w szpitalu,odwiedziałam ją i cały czas myślałam o tym jak cierpi.Moc uleczania byłaby naprawdę fantastyczna można by było ratować osoby,które kochamy lub kochają inni ludzie.W szpitalach dawałabym nadzieję,na drugie życie.Ludzie nie musieli by cierpieć.Szczególnie nie musiałabym patrzeć na mękę moich najbliższych z chorobami typu rak czy białaczka.Mogłabym ratować małe dzieci,które w pełni nie zasługują na śmierć.To jest właśnie ta moc,która byłaby pożyteczna i jest pożadana przeze mnie.
  3.Udostępniam info tutaj:https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1012912758768084&id=100001481080420&pnref=story
  4.Lubie na Fb jako:Adrianna Oleksa ;)

  OdpowiedzUsuń
 19. 1. Obserwuję jako: White Zephyr
  2. Odpowiedź na pytanie:
  Jako dziecko zawsze wyobrażałam sobie, że unoszę się ponad chmurami. Umiejętność latania byłaby cudowna, ale teraz pragnęłabym mieć moc teleportacji lub niewidzialności. Teleportacja jest czymś co znacznie ułatwi życie (a w wielu przypadkach nawet uratuję życie). Mogłabym przenosić się w przeciągu sekundy do każdego zakątka świata! Moi bliscy są ''porozmieszczani'' na świecie, teleportując się zaoszczędziłabym czas, pieniądze i nie musiałabym męczyć się wielooooo godzinnymi podróżami. Zwiedziłabym cały świat! Poznałabym tysiące kultur i tradycji, zobaczyłabym najpiękniejsze krajobrazy! Teleportacja pozwalałaby mi na wszystko, nawet mogłabym bezproblemowo znaleźć się w domu ulubionego zespołu :p miodzio :D no cóż.. a niewidzialność może czasu na podróżach bym nie zyskała, ale na pewno polepszyłoby to mój stan życia :p
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu NIE
  4. Lubię na FB jako: White Zephyr

  OdpowiedzUsuń
 20. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 21. 1. Obserwuję jako: Zielona Małpa
  2. Odpowiedź na pytanie: Gdybym mogła mieć jedną supermoc, byłaby to moc spowalniania lub przyspieszania czasu wokół mnie. Nie potrzebowałabym wtedy nadludzkiej siły, aby kogoś pokonać fizycznie. Wystarczyłoby odpowiednio spowolnić czas wokół mnie i uciec, albo przemyśleć kolejny ruch i pokonać przeciwnika. Mogłabym również znaleźć te brakujące godziny na czytanie książek, czy też brakujące minuty na wykonanie porządnego makijażu codziennie rano. Z drugiej strony mogłabym przyspieszyć czas oczekiwania na wizytę u lekarza lub czas do jakiegoś mocno oczekiwanego wydarzenia. Byłabym bohaterem we własnym domu.
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu TAK + https://www.facebook.com/zielonamalpa1/posts/1117802134919441
  4. Lubię na FB jako: Zielona Małpa

  OdpowiedzUsuń
 22. 1. Obserwuję jako: Komputeromaniaczka.
  2. Chciałabym mieć moc cofania czasu, zawsze jest coś co można byłoby zrobić inaczej, coś komuś powiedzieć, bądź czegoś nie zrobić.
  3. Nie udostępniam linku.
  4. Lubię profil na facebooku: nie

  OdpowiedzUsuń
 23. Dobra nie mam głowy do wymyślania bajek i opowieści, ale spróbujemy...:p
  1. Obserwuję jako: Anna El
  2. Odpowiedź na pytanie: Gdybym miała supermoc to bym wszystkich zwyrodnialców, którzy maltretują zwierzaki wysłała w kosmos. Nienawidzę przemocy wobec zwierząt i dzieci. Więc takich delikwentów co to dopuszczają się takich rzeczy brałabym za wszarz i sprzedawała kopa w dupe - nieeeech leci w siną dal. (efekt kolejnego filmiku na fb w którym ktoś coś złego zrobił)
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu TAK: blog u dołu: http://rozmaitoscikosmetyczne.blogspot.com/ fb: https://www.facebook.com/b3.fancy/posts/1539128173064782
  4. Lubię na FB jako: Anna Maria Legutko i Rozmaitoscikosmetyczne

  OdpowiedzUsuń
 24. 1. Obserwuje jako ;Justyna Ślusarczyk
  2.Chciałabym mieć supermoc bym mogła zmieniać wszystkie łakocie i słodycze w niekaloryczne i zdrowe posiłki. Uwielbiam słodycze i trudno mi sie im oprzeć lecz niestety skutki czasem sa bardzo bolesne dlatego zdecydowanie taka supermoc byłaby idealna.
  3.Udostępniłam informację o rozdaniu TAK:na FB: https://www.facebook.com/justyna.slusarczyk.3139/posts/1708081342771705?pnref=story
  4. Lubie na FB jako: Justyna Ślusarczyk

  OdpowiedzUsuń
 25. 1. Obserwuję jako: kanwuje czytam testuję
  2. Odpowiedź na pytanie: No cóż, żeby zadowolić siebie w pełni musiałabym mieć wiele różnych supermocy ;)ciężko wybrać jedną, skoro świat nie jest idealny i chciałoby się go naprawić. Jak wymyślę jedną moc to przypomina mi się inna równie ważna. Ale chyba najczęściej boli mnie widok biedy ludzi ale również po części zwierząt. Gdybym miała super moc, potrafiłabym w tych ludziach obudzić iskierkę nadziei na lepsze jutro, a ludziom przechodzacym obok nich obojętnie otworzyłabym oczy na ten problem. Osoby z róznych poziomów społecznych mogliby sobie wzajemnie pomagać i wspierać się. Osoby bogate często zapominają o uśmiechu i radości z życia i małych rzeczy, a żyjące skromnie martwią się o jutro i nie realizują marzeń.
  4. Lubię na FB jako: Acne skin

  OdpowiedzUsuń
 26. 1. Obserwuję jako: Nottoserious Blog
  2. Odpowiedź na pytanie: od dziecka wiedziałam jaką super moc bym chciała posiadać - zatrzymywać czas! Pamiętam był dawno dawno temu taki serial o dziewczynie, która miała właśnie taką moc. Zatrzymywała czas stykając ze sobą dwa palce wskazujące, a by czas znów płynął musiała klasnąć w dłonie. Posiadanie takiej super mocy było by extra!
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu TAK. https://www.facebook.com/b3.fancy/posts/1539128173064782
  4. Lubię na FB jako: Not too serious blog

  OdpowiedzUsuń
 27. 1. Obserwuję jako: Kamila Dz
  2. Odpowiedź na pytanie: Bardzo chciałabym mieć supermoc... nieświadomości. Niespotykany pomysł, ale zauważmy: jeśli jesteś czegoś nieświadomy, to nie będzie ci przez to przykro. Ponad to, można wiele rzeczy uczyć się od nowa, być cały czas empirycznym i karmić swoje wewnętrzne dziecko (wszak dzieci są tak ciekawskie). Odkrywasz wszystkie wspaniałe rzeczy po raz kolejny i po raz kolejny się z nich potrafisz szczerze cieszyć. Jak dla mnie nieświadomość to supermoc, bo sama jestem okropnie ciekawska i nie potrafię poprzestać na szukaniu jednej odpowiedzi :) Poza tym, kocham testować nowości, co wiąże się poniekąd z moją chcianą supermocą, więc bardzo chciałabym wygrać ;>
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu NIE.
  4. Lubię na FB jako: Kamila Dżaman

  OdpowiedzUsuń
 28. 1. Obserwuję jako:Kina Kmk
  2. Odpowiedź na pytanie: Gdybym miała super moc chciałabym umieć czytać w myślach :D ależ byłoby zabawnie, groźnie, nieprzewidywalnie :) mogłabym za pomocą tego zmieniać ludzi i przez to świat, oczywiście tylko na to co dobre :)
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu TAK https://www.facebook.com/karolina.byszewska/posts/951699191550177
  4. Lubię na FB jako: Karolina Kmieciak

  OdpowiedzUsuń
 29. 1. Obserwuję jako: ASIA 91189
  2. Odpowiedź na pytanie:Chciałabym posiadać moc taką która wprowadzi dobro a byłaby to: moc spełniania dobrych marzeń i uzdrawiania , dzięki tej mocy mogłabym wielu ludzi uszczęśliwić. Nie było by głodu, ubóstwa, kalectwa, wojny i wielu innych złych rzeczy. Dzięki tej dobrej mocy Świat byłby piękniejszy, może wtedy ludzie byliby dla siebie lepsi bardziej szanowali siebie na wzajem. Chciałabym żeby wszyscy żyli na takim samym poziomie, bez nędzy i głodu, teraz jedni mają wszystko, w luksusach żyją a inni nie mają nic. Najbardziej żal mi jest tych wszystkich dzieci chorych i głodujących które umierają w męczarniach. Uważam że jest to niesprawiedliwe i gdybym tylko miała taką moc uczyniłabym wszystko by pomóc wszystkim ludziom na Świecie.
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu TAK https://www.facebook.com/profile.php?id=100009283353340
  4. Lubię na FB jako: Joanna Rutkowska

  OdpowiedzUsuń
 30. 1. Obserwuję jako: Agnes
  2. Odpowiedź na pytanie: Oj, w kontekście ostatnich chorób mojej najbliższej rodziny najbardziej chciałabym mieć supermoc uzdrawiania. Dzięki niej moje córki chodziłyby do przedszkola i cieszyłyby się życiem, a ja mogłabym dla nas wszystkich wreszcie spokojnie zaplanować coś fajnego nie oglądając się na przyniesiony z przedszkola kolejny katar, który za moment przerodzi się w coś poważniejszego.
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu: http://bibaba.pl/
  4. Lubię na FB jako: bibaba

  OdpowiedzUsuń
 31. 1. Obserwuję jako Martuś S.
  2. O mojej supermocy namierzania brudnych gaci i skarpet męża w ciemnych zakamarkach mojego 85 - metrowego mieszkania słuchać pewnie nie chcesz. Raczej nie zainteresują Cię moje zdolności resuscytacji, reinkarnacji a czasem przywracania "do życia" zabawek dzieci. Aha, potrafię też rozmawiać ze zwierzętami; z moim kotem rozumiem się bez słów. Szczególnie kiedy w zlewie odmraża się kawał mięsa...
  A takie super - hiper zdolności? Godne super - bohatera? Supermoc? Hmmm... W oś czasu, przepraszam czasoprzestrzeń ingerować bym nie chciała. Dziesiątki namiętnie przeze mnie oglądanych filmów sci - fi dowodzą, że to się dobrze skończyć nie może...
  Czytać myśli też nie chcę - wpędziłoby mnie to w depresję...
  Latanie? Nie przy moich 82 kg :)
  ***
  Jestem tzw. "przedstawicielem zawodu odpowiedzialności społecznej" (przynajmniej tak lubię o sobie myśleć, kiedy odbieram swoją nauczycielską pensję). Chyba w tym zakresie przydałaby mi się supermoc. Byłabym takim dr Housem wszystkich polonistek ;) Chciałabym trafić do każdego, najtrudniejszego ucznia (nawet Bartka z IIc), z każdym z nich chciałabym znaleźć wspólny język. Każdemu chciałabym wbić do głowy wartości ponadczasowe, każdego rozkochałabym w twórczości Dostojewskiego, z każdego zrobiłabym mistrza kaligrafii.. Eh, rozmarzyłam się.
  Ponoć świat należy zmieniać od swojego podwórka; da się i bez supermocy. Ale pomarzyć zawsze można!

  OdpowiedzUsuń
 32. 3. Udostępniłam: https://plus.google.com/116953392165409119447/posts/eqV3u7HwHCa

  OdpowiedzUsuń
 33. 1. Obserwuję jako: CassandraDeLune
  2. Odpowiedź na pytanie:
  Moja wymarzona super moc... Spróbujmy sobie ją wyobrazić, zamknijmy oczy...
  Na świecie jest tyle pięknych miejsc. Czy nigdy nie wyobrażałaś sobie jak cudownie byłoby zobaczyć hawajskie tancerki hula, Wielki Kanion, zwiedzić las tropikalny, podziwiać zorzę polarną czy pić japońską herbatę prosto u producenta? Niestety, jak wszyscy dobrze wiemy podróżowanie jest bardzo drogie i nie zawsze mamy możliwość zobaczenia w życiu wszystkiego czego byśmy chcieli... A o ile byłoby prościej gdybyśmy potrafili latać! Tak, chciałabym latać! Mogłabym usiąśćna ręce Jezusa królującego nad Rio de Janerio, poobserwować bezgranicznie połacie piachu na Saharze, stanąć jedną nogą na czubku piramidy niczym baletnica, mogłabym niezależnie przedostać się na każdy pojedynczy kontynent, w każde miejsce na świecie i w każdym momencie po prostu sobie z niego odlecieć i lecieć dalej...
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu NIE
  4. Lubię na FB jako: Weronika Os.

  OdpowiedzUsuń
 34. 1. Obserwuję jako: Eva Pe
  2. Odpowiedź na pytanie: Chciałabym mieć moc łagodzenia obyczajów i dawania ludziom mądrości. Dlaczego? A dlatego, że mam wrażenie, że gdzie się nie ruszę to widzę tylko złośc, agresję, zawiść i głupotę. I bardziej niż bogactwa ludziom potrzeba właśnie takiej mądrości i łagodności. Ludziom potrzeba umiejętności powściągania złych emocji i postępowania w sposób roztropny. Jak wiele zła jest na tym świecie właśnie przez ludzką głupotę. Jak wiele niefajnych rzeczy wydarza się tylko dlatego, że ludzie nie potrafią dojść ze sobą do porozumienia. A ja chcę żyć w świecie, gdzie ludzie umieją ze sobą rozmawiać, są dla siebie rzyczliwi, umieją rozwiązaywać swoje problemy w spokoju i bez angażowania w to całej masy niepotrzebnych środków. O ile łatwiejsze i przyjemniejsze byłoby życie.
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu TAK - baner na blogu http://ladyinblack69.blogspot.com/
  4. Lubię na FB jako: Lady in Black

  OdpowiedzUsuń
 35. 1. Obserwuję jako: Kamila Motylewska
  2. Odpowiedź na pytanie: Zdecydowanie byłaby to moc uzdrawiania. Bo nie ma nic ważniejszego, niż zdrowie. Jeśli jest zdrowie, to poradzimy sobie ze wszystkim innym. Damy radę w ten lub inny sposób. "Szlachetne zdrowie" ponad wszystko :)
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu TAK: https://www.facebook.com/kamila.jankowska.9212/posts/573317246166303?pnref=story
  4. Lubię na FB jako: Kamila Motylewska

  OdpowiedzUsuń
 36. 1. Obserwuję jako: adaembeauty
  2. Odpowiedź na pytanie: ciężki wybór, myślę że taką supermocą byłoby nieprzejmowanie się złymi aspektami, zwłaszcza nic nieznaczącymi opiniami... dla mnie to supermoc w dzisiejszych czasach, z chęcią bym chciała ją mieć
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu NIE
  4. Lubię na FB jako: Ada Maciejko

  OdpowiedzUsuń
 37. 1. Obserwuję jako: Paulina ( Recenzentka )
  2. Odpowiedź na pytanie: Chciałabym mieć moc naprawiania tego co zepsułam..
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu:
  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=977078032386577&id=976015199159527
  4. Lubię na FB jako: Świat Recenzentki

  OdpowiedzUsuń
 38. 1. Obserwuję jako: Monetka M
  2. Odpowiedź na pytanie:
  Zacznę trochę niestandardowo, bo na początku chciałabym powiedzieć co nieco o swoich marzeniach. Jako, że mam dwie lewe ręce jeśli chodzi o makijaż i wykonanie go nawet z najłatwiejszym tutorialem w Youtube graniczy z cudem, chciałabym znaleźć się pewenego dnia na kursie wizażu. A gdybym nabyła już tę cudowną, ułatwiającą życie umiejętność...wskoczyłabym w swój iniemamocny, wyjściowy, kombinezon i na miotle pofrunęła do każdej dziewczyny z brakiem takich umiejętności, a za dotknięciem magicznej różdżki dała jej tę moc. Zabrzmiało to trochę..."plastikowato" jednak wiem, że dla niektórych makijaż jest czymś ważnym (szczególnie dla osób z problemami skórnymi, gdzie chowają się, swoją twarz, za makijażem, za chustą, za włosami...i niekiedy taki problem plus nieumiejętność zakrycia go to naprawdę duży dyskomfort).A analizując dalej chciałabym być Iniemamocną czarownicą na miotle z różdżką :D Połączenie wybuchowe.

  Po chwili przemyślenia dochodzę do wniosku, że ja w postaci superbohatera nie dawałabym tylko umiejętności pomalowania się...ale przez to nadawałbym pewność siebie, bo wspomnianym już wyżej typom ludzi właśnie to jest najbardziej potrzebne. Pewność siebie - to moja moc, supermoc :)

  3. Udostępniłam informację o rozdaniu TAK, www.monetkahair.blogspot.com
  4. Lubię na FB jako: Monetka Hair

  OdpowiedzUsuń
 39. 1. Obserwuję jako: Monika Raus
  2. Odpowiedź na pytanie: Zdecydowanie chciała bym PODRÓŻOWAĆ W CZASIE, wtedy życie było by pełne przygód i niespodzianek!!!
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu TAK http://monikar0477.blogspot.com/
  4. Lubię na FB jako: Monika Raus

  OdpowiedzUsuń
 40. Obserwuję jako: CzarnoToWidze
  odpowiedź na pytanie: supermoc? chciałabym umieć cofać się w czasie. życie byłoby duuużo prostsze a ja w niektórych sytuacjach dałabym sobie w twarz ;)
  udostępniam informacje o rozdaniu Tak http://czarnotowidze2.blogspot.com/
  Lubię na Fb jako: Agnieszka Dudzińska
  POZDRAWIAM :**

  OdpowiedzUsuń
 41. 1. Obserwuję jako: Tusiazdzemem
  2. Odpowiedź na pytanie: Chciałabym czytać w myślach! Od zawsze mam nadzieję, że w przyszłości to będzie możliwe. Ileż można by się o samym sobie dowiedzieć w ten sposób, ile o całym świecie i o tym ile nas wszystkich dzieli i łączy, jak bardzo tak naprawdę jesteśmy do siebie podobni .. do tego dużo łatwiej byłoby sprawiać ludziom różne przyjemności i może usłyszeć jakieś niewypowiedziane komplementy? :)
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu NIE
  4. Lubię na FB jako: Marta Słowik

  OdpowiedzUsuń
 42. 1. Obs-Magdalena B
  2. No cóż po Krainie lodu nie mARZU mi się nic innego jak mieć moc władania lodem:)
  3.Na google +-https://plus.google.com/u/0/108943940629135319339/posts
  4. Fb-Magdalena Błaże....

  OdpowiedzUsuń
 43. 1. Obserwuję jako: qpoison
  2. Odpowiedź na pytanie: Supermoc, którą chciałabym mieć to brak potrzeby snu. Rodzina, praca, dom, sprzątanie, gotowanie, zakupy, rachunki,kosmetyczka, siłownia, basen... uff. Obowiązków przybywa, a czas się jakość kurczy. Te kilka godzin w samotności, kiedy inni by spali pozwoliłyby mi w końcu na zamknięcie wszystkich zaległych spraw i tak upragniony relaks. Długa kąpiel, w końcu starannie pomalowane paznokcie, systematyczna depilacja i regulacja brwi...bajka :-) W końcu mogłabym poświęcić czas na czytanie tak ulubionych kryminałów i oglądanie TV bez walki o pilot. Mogłabym codziennie usypiać moich urwisów nie martwiąc się, że się obudzę o pierwszej w nocy, żeby się umyć i ogarnąć kuchnię. Może za kilka lat znajdę swój ZEN, ale na razie jest to w strefie marzeń i przyszłych realizacji, bo przy trzech chłopa i ja sama nie ogarniam tematu :)
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu TAK
  4. Lubię na FB jako: Maggi Mi

  OdpowiedzUsuń
 44. 1. Obserwuję jako: Małgosia Zosia
  2. Odpowiedź na pytanie: Gdybym miała mieć jakąś super moc to wybrałabym teletransportację! Tydzień w Paryżu, wycieczka wzdłuż sekwany, weekend w LA 0 imprezy z gwiazdami kina, cały miesiąc w Seoulu <3<3 a potem koncert Big Bang :D Zwiedziłabym cały świat, zobaczyła najpiękniejsze krajobrazy i najnowocześniejsze perełki architektury. Mogłabym zarówno świetnie się bawić w najlepszych klubach na świecie jak i pomagać potrzebującym :)
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu TAK https://www.facebook.com/profile.php?id=100000179828695
  4. Lubię na FB jako: Małgorzata Opałka

  OdpowiedzUsuń
 45. Eeej nie wiem czemu jeszcze nie wzięłam udziału! :D

  1. Obserwuję jako: Pa ti
  2. Odpowiedź na pytanie:
  Hmm... jeśli miałabym mieć jakąś supermoc to z ogromną pewnością chciałabym mieć możliwość karania wszystkich ludzi, którzy znencają się nad zwierzętami!!! te bidaczki nie potrafią się same obronić :( bardzo chętnie wystrzeliłabym w każdego z nich jakimś piorunem czy czymś podobnym xD a zwierzątka od razu zabierałabym w bezpieczne miejsce i miała satysfakcję z tego, że nic im już nie grozi :)
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu TAK (na telefonie nie dam rady skopiować linku ale udostępnienie z Twojego fp żebyś widziała w powiadomieniach :)
  4. Lubię na FB jako: Patrycja Anna Filak

  Życzę wszystkim powodzenia! :*

  OdpowiedzUsuń
 46. 1. Obserwuję jako: Fu Zja
  2. Odpowiedź na pytanie: Gdybym mogła mieć jakąś supermoc to wybrałabym możliwość bycia niewidzialną w momentach, gdy tego chcę, ponieważ fajnie byłoby przemieszczać się gdzieś niezauważonym, każdy czasem ma chwile kiedy chciałby zapaść się pod ziemię, zniknąć, więc byłoby to użyteczne. Mogłabym podchodzić do różnych osób i słuchać o czym rozmawiają, co mówią na mój temat - to dlaczego nie czytanie w myślach? Myślę, że ta moc czytania jest trochę wścibska, nie chciałabym aż tak naruszać czyjejś prywatności, a poza tym nie jestem pewna czy o niektórych ludzkich myślach chciałabym wiedzieć, nie wiem czy mogłabym spać spokojnie.. Bycie niewidzialną przyniosłoby też zwykłe, codziennie korzyści, np. podróżowanie autobusem za free (w końcu nikt by nie widział :P) lub też dziwne i szalone jak np. bieganie nago po łące gdyby mi się zachciało :D. Mogłabym też dzięki temu tropić przestępców, byłabym najlepszym szpiegiem ;)
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu TAK
  https://www.facebook.com/styl.land.3/posts/234478080221053?pnref=story
  4. Lubię na FB jako: Mana Kamisaka

  OdpowiedzUsuń

 47. 1. Obserwuję jako:Joanna N.
  2. Odpowiedź na pytanie:
  Ja chciałabym mieć moc uzdrawiania ,uzdrowiłabym ludzi ,siebie ,zwierzęta .
  Wówczas dzięki tej mocy zdziałałabym wiele bo nie tylko niosłabym zdrowie ,
  ale i uśmiech na twarzy ,a co za tym idzie niesamowite szczęście ludzi ,których dotknęły jakieś choroby,a tym samym widząc szczęście innych ja też byłabym szczęśliwa.
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu TAK https://www.facebook.com/joanna.nowaczyk.52/posts/987344388007616?pnref=story
  4. Lubię na FB jako:Joanna Nowaczyk

  OdpowiedzUsuń
 48. 1. Obserwuję jako: Nely
  2. Odpowiedź na pytanie: Nie chciałabym nic wielkiego po prostu chciałbym latać. Znam to uczucie ze snów, bo wciąż śnię, że latam. Jest to tak przyjemne, że zawsze przed zaśnięciem mam nadzieję że to dzisiaj będę latać. Fajnie by było patrzeć na wszystko z góry, podziwiać te wspaniałe krajobrazy i dzięki temu zwiedziłabym pół świata, bo zawsze w snach latam z ogromną szybkością. Cały czas żałuję, że ludzie nie potrafią latać, w takim sensie jak ptaki, rozkładasz skrzydła - ręce i lecisz gdzie tylko ci się podoba.
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu TAK http://czekolada-i-truskawki.blogspot.com/
  4. Lubię na FB jako: Czekolada i truskawki

  OdpowiedzUsuń
 49. 1. Obserwuję jako: Kate Ann
  2.Odpowiedź na pytanie: Supermoc, którą chciałabym posiadać to bilokacja (przebywanie w dwóch miejscach jednocześnie). Byłoby super studiować/pracować i prowadzić spokojne życie w swojej ojczyźnie oraz w tym samym czasie podróżować po całym świecie-robić to, co się kocha! :)
  Obecnie studiuję dziennie turystykę i rekreację co wiąże się z niewielkim zasobem czasu (lub jego totalnym brakiem)na podróże. Podróżowanie dookoła świata to moje marzenie! Przebywanie w dwóch miejscach na raz na pewno pomogłoby mi je spełnić. Wtedy moja nauka nie byłaby tylko bierna, ale i czynna, ponieważ poznałabym "od kuchni" kulturę, zwyczaje i najpiękniejsze zakątki na Ziemi. Swoją przygodę z podróżami z pewnością zaczęłabym wtedy od kraju do którego moje serce od zawsze czuje słabość, a mianowicie Holandii. Odkąd pamiętam interesowała mnie kultura, zwyczaje i historia tegoż właśnie kraju. Dogłębne poznanie wszystkich zabytków i miejsc wartych uwagi na całym świecie byłoby niezapomnianym przeżyciem, lekcją na całe życie jak i idealnym materiałem na zrealizowanie mojego kolejnego marzenia-bloga podróżniczego.
  3.Udostępniłam informację o rozdaniu TAK https://www.facebook.com/kasia.janusz1/posts/1144890095535557
  4.Lubię na FB jako: Kasia Janusz

  OdpowiedzUsuń
 50. 1. Obserwuję jako: Ola S.
  2. Odpowiedź na pytanie: Jaką chciałabym mieć super moc? Chciałabym sprawiać, że czas się zatrzyma. Żeby zatrzymać zegar i coś działać. Niby doba ma 24 godziny, ale czasem zdarza się, że zabraknie mi na coś czasu, a to nie zdążę ugotować, a to się nie douczę i zawalę, a to nie znajdę chwili czasu dla najbliższych, bo mam zbyt dużo obowiązków. Wtedy, kiedy zatrzymałabym czas, mogłabym zdziałać wszystko, co muszę, a po ruszeniu czasu spędzałabym go z najbliższymi
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu TAK http://zielony-pokoik.blogspot.com/
  4. Lubię na FB jako: Ola Szum

  OdpowiedzUsuń
 51. 1. Obserwuję jako: swiaturody159
  2. Odpowiedź na pytanie: Chciałabym potrafić czytać w myślach.. Założę się, że każdy z nas czasami, a może nawet częściej niż czasami myślał, czy zastanawiał się co sądzi o nas druga osoba, jak mamy się zachować? Taka moc mogłaby wyeliminować moje - czasami dobre, a czasami złe myśli i mogłabym w końcu dowiedzieć się co sobie myślą o mnie, szczególnie niektóre osoby. :D W końcu ciekawość górą!
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu TAK http://swiaturody159.blogspot.com
  4. Lubię na FB jako: Świat Urody

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 52. 1. Obserwuję jako : Ewa Głusiak
  2. Jaką bym chciała super moc? To jest pytanie, które towarzyszy mi od dzieciństwa. Nawet w listach moje penpalki często o to pytają albo ja je. Bardzo bym chciała zapobiegać złym wydarzeniom. Wiedzieć z wyprzedzeniem jeden dzień, że kolejnego stanie się coś złego i móc temu zapobiec. Nikt z nas nie zasługuje na cierpienie, ból, głód, smutek. Chciałabym położyć temu kres. Smutek przepełnia me serce kiedy widzę głodujące dzieci, które na to nie zasługją. Osoby, które są niepełnosprawne, bo zaważyły na tym sekundy, nieuważny kierowca, wcześniejsze wyjście z domu. A gdyby tak wiedzieć, że ta i ta osoba potknie się i złamie nogę, wpadnie pod samochód? Byłoby wspaniale ją/jego uratować i dać szansę na normalne życie jeszcze dłużej.
  Trochę chaotyczna ta moja odpowiedź ale mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi :)
  Po prostu chciałabym bbardzo pomagać ludziom, żeby świat nie był smutny,szary i brutalny. A kolorowy, wesoły :) Każdy zasługuje na szczęśliwe życie, tylko nie każy potrafi to wykorzystać :) Chciałabym bardzo umieć to zmieniać :)
  Udostępniłam inf na fb: https://www.facebook.com/ewka.majeczka
  Lubię na fb jako: Ewa Głusiak :)

  Powodzenia!: )

  OdpowiedzUsuń
 53. 1. Obserwuję jako: Kinga eMem
  2. Odpowiedź na pytanie: zatrzymywanie czasu
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu TAK https://web.facebook.com/kinga.markiewicz.1/posts/1563897603936763?pnref=story
  4. Lubię na FB jako: Kinga Markiewicz

  OdpowiedzUsuń
 54. 1. Obserwuję jako: Yumiko

  2. Nie wiem, czy taka odpowiedź jest zgodna z pytaniem, ale nie chciałabym mieć żadnej mocy. Życie jest czasem trudne. Owszem fajnie byłoby cofać się w czasie, latać, nawet zamieniać coś w złoto, ale nie sądzę, czy korzystałabym z takich supermocy. Dożyję pewnie 80/90 lat i nie chciałabym wspominać przed śmiercią dawnych czasów jako takich idealnych dzięki supermocom. Chciałabym wspominać te czasy jako "życiową szkołę", że kiedy popełniłam błąd to próbowałam go naprawić, jeśli miałam do przebycia długą drogę to szłam, lub jechałam samochodem, ale nie latałam. Nie chciałabym przeżyć swojego życia tak łatwo, bo nie wyciągnęłabym z niego ważnych lekcji i przedewszystkim zadowolenia z tego, że coś dokonałam, osiągnęłam własnymi siłami. :)

  3. Udostępniłam informację o rozdaniu: TAK http://yumikokawaiiworld.blogspot.com

  4. Lubię na FB jako: Alexandra Kasprowicz

  OdpowiedzUsuń
 55. 1. Obserwuję jako: Klaudia Cebula
  2. Odpowiedź na pytanie: Chciałabym mieć możliwość przemiany w kogoś/coś innego w zależności od sytuacji. Np. idzie fajny facet ulicą, ja jestem supermodelką :P, babci trzeba odkręcić słoik - ja jestem siłaczem, dzieci wrzuciły piłkę na dach - ja jestem wiewiórką, która ją stamtąd zepchnie :)
  3. Udostępniłam informację o rozdaniu TAK https://www.facebook.com/kl.cbla/posts/987447448000113
  4. Lubię na FB jako: Klaudia Cebula

  OdpowiedzUsuń
 56. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Zostaw komentarz - jestem ciekawa Twojego zdania!
Możesz to zrobić nawet jako anonim! :)
♥ ♥ ♥

Subskrybuj Wpisy

Dodaj swój e-mail i otrzymuj powiadomienia.